Карантин - нові реалії сьогодення, та як нам правильно реагувати на коронавірус.. - Офтальмолог Ужгород

Карантин – нові реалії сьогодення, та як нам правильно реагувати на коронавірус..

офтальмолог ужгород
Як потрібно підготуватися та що з собою взяти для відвідування офтальмолога.
15 Грудня, 2018
5 порад як вберегти зір дитині під час карантину від лікаря офтальмолога.
12 Квітня, 2020

Hits: 3

 

Пік коронавірусної пандемії в Україні буде орієнтовно через тиждень-півтора. Так як, люди, які повернулися з-за кордону проходять ще інкубаційний період. Вони повернулися додому до сім’ї , але нажаль не дотримуються карантину, самоізоляції: відвідують родичів, йдуть у магазини і ведуть себе наче нічого не відбувається.

Тому наголошую ще раз , що основний шлях передачі інфекції через контакт: при розмові ; при чханні ; при доторканні руками до слизових очей та ротової ,й носової порожнин ; при рукостисканні; при доторканні до ручок дверей у громадських місцях …

Тому прохання-ходити в масках , одягати рукавиці ,носити з собою санітайзери й користуватися ними. Коли вам потрібно відчинити двері громадського приміщення, то дверну ручку відкривайте за допомогою одноразової паперової серветки.

Звертаю особливу увагу на масковий режим : це захищає як вас , так і ваше оточення,  якщо ви безсимптомний носій !

Носіть захисні окуляри, так як вони захищають вас від потрапляння вірусу в організм через слизову ока , від мимовільного доторкання руками до слизової очей. Бо вірус з ока через носослізний канал йде в горло, а потім потрапляє у легені.

Ми схожі з Італією та Іспанією , бо як в них так і у нас на Закарпатті, багато молодих сімей проживають з батьками. Батьки , старше покоління більш вразливіше при цій інфекції. І проживаючи на одній території практично йде 100 зараження. Якщо це вам не страшно, то подумайте про своїх батьків, про їхнє здоров’я й життя. Хоча наразі в Україні  хворіють молоді люди , віком 30-40 років, й дуже важкими фомами.

І ще звертаю вашу особливу увагу на маски з клапаном-фільтром : людина видихає повітря через цей клапан і ці пари можуть бути потенційно зараженими, якщо людина носій вірусу. Будучи поряд з людиною в такій масці ви незахищені, якщо ви не у масці ,тому ви теж маєте носити маску.

Але самий дієвий спосіб – це карантин. Бережіть один одного і дбайте один про одного ! Ми переможемо ! Бажаю здоров’я !

 

Карантин - нові реалії сьогодення, та як нам правильно реагувати на коронавірус..

Мирослава Юріївна Леньо-Габорець

лікар  Мирослава Юріївна Леньо-Габорець

Thanks!