Як потрібно підготуватися та що з собою взяти для відвідування офтальмолога. - Офтальмолог Ужгород

Як потрібно підготуватися та що з собою взяти для відвідування офтальмолога.

Таблиця для перевірки зору
Таблиця для перевірки зору
10 Жовтня, 2018
Карантин – нові реалії сьогодення, та як нам правильно реагувати на коронавірус..
8 Квітня, 2020
офтальмолог ужгород

Hits: 8

1. Перш за все потрібно взяти всі старі записи, рецепти, призначення, виписки, і все що стосується зору та супутніх соматичних захворюваннях ( цукровий діабет, інсульт, гіпертонія та інші). Це дуже важлива інформація для аналізу офтальмологом прогресування захворювання та оцінка єфективності лікування.

2. Взяти всі свої окуляри в тому числі сонцезахисні ( старі та нові, контактні лінзи) та рецепти до них . Памятайте – якщо ваші старі окуляри не справляються з корекцією зору то не потрібно боятися переходити на більш сильніші діоптрії так як при «слабих» окулярах акомодаційний апарат завжди в напрузі і це призводить до ще більшого падіння зору. А свіжо підібрані окуляри навпаки розслаблюють око ( тому офтальмолога потрібно відвідувати 1 раз на 6 місяців).

3. Не плануйте після походу до офтальмолога важливої роботи та водіння машини, так як хороша діагностика завжди супроводжується розширенням зіниці – атропіновими каплями ( Після них не можна дивитися на монітор, світло – так як палиться сітківка з-за розширеної зіниці)

4. Якщо ви проходите на даний час лікування по іншим хворобам то візміть всі свої ліки та краплі до офтальмолога. Це допоможе виключити дубляжу та лікарську помилку. Або як крайній випадок пофотографуйте строки та назви, деякі ліки можуть токсично діяти на зоровий нерв.

Пам’ятайте формулу: правильна діагностика+ правильний діагноз+правильне лікування= одужання.
Лікар-офтальмолог, Леньо Мирослава Юріївна

Thanks!